V zahradním party stanu najdete klid pro čtení i zázemí pro levnou oslavu narozenin

Poohlížíte se po praktickém zahradním přístřešku, který by vás ochránil před slunečními paprsky při čtení knih pod širým nebem? Anebo snad patříte mezi ty, kteří mají rádi narozeniny a přemýšlí, jak pojmout letošní oslavu? Máte rádi bujaré veselí nebo naopak upřednostňujete komorní společnost a v obou případech uvítáte soukromí? Dáváte přednost exteriérům a jste rádi v přírodě? Pak vás jistě nadchne řešení, které zaručí hlavu pod střechou a pouhý krůček do zeleně. Zahradní párty stan je přesně tím, co splní vaše požadavky. Levný a originální způsob využití místa se setkává se stále větší oblibou. Párty stan je vkusný movitý inventář, který splní svůj účel, je esteticky líbivý a zejména nemá rušivý charakter. Pojme celou společnost libovolného dress codu. Pěstí na oko zde nebudou pánové v drahých oblecích a dámy v dlouhé večerní, stejně tak je dovoleno přijít „na plac“ ve smart casual nebo rovnou v plavkách.

Pro nóbl společnost i nadšence koupání

Zahradní stan 3x3m může být umístěn i vedle bazénu a přímo tak vybízí k možnostem strávit narozeninovou párty aktivně. Vedle hudby, grilování a zábavných volnočasových aktivit se osvěžení v bazénu stává trendy součástí každé pořádné akce. Zázemí stanu je dostatečně prostorné pro instalaci takzvaných pivních setů, což jsou stoly a lavice pro venkovní užití, nebo je možné zde dočasně umístit i interiérový nábytek pro „lepší společnost“. Předností stanů je jejich ucelenost, možnost je hermeticky uzavřít a používat je v jakémkoliv počasí. Stan typu standard má hustotu textilie střechy cca 500g/m2, čímž se stává naprosto nepromoknutelný. Plocha střechy stanu je vyrobena z jednoho dílu. Dva hlavní vchody jsou uzavíratelné na zip, s možností srolování a uchycení. Je možné zvolit stan s okny nebo bez oken (plné stěny). Velikost stanů je dostupná od 6 metrů čtverečních do neuvěřitelných 96 m2.

Praktická a levná volba

Pokud se spokojíte jen s otevřenou verzí, zvolte zahradní párty stan nůžkový. Tento typ je vhodný pro zázemí cateringu nebo doprovodné aktivity. Jeho nejlepšími vlastnostmi je skladnost a rychlá instalace. Party stany MP Tent jsou ideální pro praktické lidi, kteří současně hodnotí estetiku a funkčnost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Opěrné rámy nemají plastové části. To znamená extrémně dlouhou spolehlivost zařízení, neporovnatelně delší, než konkurence. Ještě stále jste se nerozhodli, jak a kde oslavit letošní narozeniny? Kupte, či pronajměte stan přímo od výrobce a udělejte si to „za hubičku“ přesně podle svých představ.

Publikováno: 05. 05. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Kamila Straková